Najlepsze centrum opieki nad mamą i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

W dzisiejszych czasach kobiety na ogół dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich wysoka czułość pozwala wykryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Pierwsza reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowe życie bywa rozmaita. Niezależnie od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los swój i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/zakres-uslug/neonatologia

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
Współcześnie w naszym państwie znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe mamy są w stanie liczyć na profesjonalną opiekę powiązaną z czasem ciąży oraz połogu.
W szerokim zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    opieka położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najważniejsze, dlatego także kompleksowe, szczegółowe badania na każdym etapie ciąży muszą być przeprowadzane przez profesjonalistów dysponujących nie jedynie wysokiej klasy sprzętem, jednak w głównej mierze również ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero rozpoczęcie macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje bez liku radości, jakkolwiek także o jego zdrowie trzeba zatroszczyć się ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice mogą posiadać wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, dlatego też zapewnienie mu kompetentnej opieki pediatrycznej to ich najistotniejszy obowiązek.
Właściwe ośrodki pediatryczne
W ośrodkach lekarskich świadczących szczególne usługi z obrębu pediatrii dla dzieci konstruowane są doskonałe warunki medyczne. Doktorowie dbają nie wyłącznie o zdrowie własnych najmłodszych pacjentów, ale też o ich komfort oraz porządne samopoczucie, które ma okazję rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług znawców korzystają kobiety oraz rodziny z całej Polski.